AnaSayfa >> Haberler >> Botoks ve Yüz Çizgileri ...
Botoks ve Yüz Çizgileri ...

Botoks sayesinde yüzünüzde ki kırışıklıklar ve çizgilerin giderilmesi mümkün olsada bir süre sonra tekrarlamak gerekse bile yinede tercih edilmekte…

 

Botoks tek başına yeterli olmadığı derin çukurlarda ise dolgu maddeleri kullanılıyor.

 

Alın kendini topluyor ve daha genç görünüm elde ediliyor.

 

Bugün alın germe işlemlerinde botoksun yeri tartışılamaz. Bunun sebebi kısa zamanda ağrı ve acı duymadan bir germe yöntemi olması ve ameliyat olmak istememeleri geliyor…

 

Botoksun zamanla tekrarlanması ile çizgisiz yüz hatları korunabiliyor.Dolgu maddeleride bunu destekliyor ve olumlu sonuçlar alınabiliyor.

Sadece alındaki çizgiler tek başına yeterli olmayabiliyor… Şakak bölgesininde yaşlanması ve sarkması sonucunda şakaklarında germe işlemi yapılması gerekebiliyor.

 

Şakak germe işlemi endoskopik yöntem ile uygulanıyor.Endoskop ilew girilen bölgeye kameralardan görüntülenerek germe işlemleri daha kolay yapılabiliyor.

 

Bu endoskoopik estetik işleminde açılan bir kaç küçük delik içinden giriliyor ve kas ile derinin yapısı inceleniyor. Yeni yerine deri taşınıyor ve dokular sabitleştiriliyor.

 

Operasyondan sonra ise birkaç gün sargılı kalıyorsunuz ve dört gün sonrada duş alabiliyorsunuz. Fazla ağrı duymuyorsunuz ancak hafifce bir baş ağrısı gözlemlenebilsede ilaçlarla bunu kontrol edebilirsiniz.

 

Birkaç gün sonra şişmeler olabilir ancak sorunlarınız bir hafta sonra kaybolacaktır…

 
24 Haziran 2011 Cuma 19:21:18

Bize Sorun

 

Anket

Web sitemizi nasıl buldunuz ?


Web sitemizi nasıl buldunuz ?

305 Kez Oy kullanılmıştır.
Çok güzel % 55 167 Oy
İyi % 17 51 Oy
Kötü % 10 30 Oy
Çok kötü % 19 57 Oy