AnaSayfa >> Kampanyalar >> Botox İle Yüz Gençleştirme Kampanyası ...
Botox İle Yüz Gençleştirme Kampanyası ...

Gin Güzellik Salonu'ndan Genç ve Güzel Bir Görünüm İçin Tüm Yüzünüze Botoks Uygulaması %75 Fırsatla 1200 TL yerine 400 TL! (3 Ay Geçerli) Anılar, mutluluklar, üzüntüler, hayaller...

 

Hemen her duygu ve yaşanan her an, insanın yüzüne ve bedenine kendi dokunuşunu, kendi izini bırakır...

 

Günler haftaları kovalar, haftalar suçu yıllara atar.Eğer sizler de yüzünüzün daha güzel görünmesini istiyor ve cildinizi gençleştirmeyi hedefliyorsanız, en ideal çözümlerden biri olan botoks uygulamasını duymuşsunuzdur.

 

Bu uygulamayı yaptırmak için tabii ki ŞehirFırsatı kalitesine ve alanının en uzman kuruluşlarından birine ihtiyacınız var:

 

Gin Güzellik'ten dudak çevresi, kaşlar, göz kenarları, alın ve kaş arasını kapsayan yüzünüzün tüm kısımları için botoks uygulaması %75 Fırsatla 1200 TL yerine 400 TL!

 

Profesyonel kadrosuyla güzelliğinize güzellik katmak veya hala fark edemediğiniz güzelliğinizi keşfetmek için şık dizayn, iç açıcı ortamlar, güler yüzlü hizmet ve en önemlisi temiz ve hijyenik uygulama, titizliğiyle konforun adresi olan Gin Güzellik'te!

 

Botoksun keyfini yaşayacağınız Gin Güzellik Salonu'nda cilt bakımları – kavitasyon - vücut bakımları - epilasyon – medikal estetik – masaj – kalıcı makyaj – makyaj uygulamaları da özenle yapılıyor!

 

"Botulium Toxsin Tip A" kullanılarak yapılan botoks uygulamasındaki avantajınızı rahatlıkla inceleyebilirsiniz:

 

Bölge 1 seans ücreti  Komple seans ŞehirFırsatı fiyatı  Kazancınız   Kaşlar 200 TL   Göz Kenarları 200 TL   Dudak Çevresi 200 TL   Alın ve Kaş arası 200 
29 Haziran 2011 Çarşamba 13:18:37

Bize Sorun

 

Anket

Web sitemizi nasıl buldunuz ?


Web sitemizi nasıl buldunuz ?

309 Kez Oy kullanılmıştır.
Çok güzel % 54 168 Oy
İyi % 17 51 Oy
Kötü % 10 30 Oy
Çok kötü % 19 60 Oy