AnaSayfa >> Kampanyalar >> Kavitasyon İle Bölgesel İncelme Kampanyası ...
Kavitasyon İle Bölgesel İncelme Kampanyası ...

Bu yaza iddialı girin!

Yaza girerken herkesi bir kilo verme ve incelme telaşı sarmış durumda. Aylarca süren diyet, spor ve egzersizlere rağmen hala kilo veremeyince, hepimiz başka alternatiflerden medet ummaya başlıyoruz.

Bunların arasında incelmede ve ödem atmada en etkili yöntem olan kavitasyon, lenf drenaj ve masaj ile kısa sürede zahmetsizce incelecek, yaza fit bir vücut ile 'Merhaba' diyeceksiniz! Çünkü bu yaz siz de güzel görünmeyi hakediyorsunuz!

 

Grupanya bugün size kozmetik ve estetikte geniş uygulama alanına sahip, dünyada kendini kanıtlamış kavitasyon teknolojisi ile bölgesel fazlalıklarınızdan kurtulup kendinizi kısa sürede hafiflemiş hissedebileceğiniz bir fırsat sunuyor. Acıbadem ve Mecidiyeköy Gin Güzellik'te 5 seans kavitasyon, metabolizmayı hızlandıran G5 masajı, lenf drenaj ve yağ kitle analizi 820 TL yerine 49 TL!

Kavitasyon

Kavitasyon uygulamasında bir el aleti ile ciltten ultrason dalgaları uygulanır. Uygulama sonrası yağ dokuda yoğunlaşan ses dalgası yağ hücrelerini parçalar. Bütünlüğü bozulan bu hücreler vücuttan yavaş yavaş uzaklaştırılır. Ses dalgaları dokuda ısı etkisi de oluşturmaktadır. Bu sayede kollojen doku remodelize olarak sıkılaşmaya da yardımcı olmaktadır.

Kavitasyon uygulamasından önce ve sonra uygulama yapılan alanın çevresel ölçümleri alınır. Alınan ölçümler sonucu her seansta minimum 2 cm yani bir beden zayıflama olmaktadır. Kavitasyon uygulamaları diyet ve spor ile desteklenir ise daha fazla bir total etki oluşmaktadır.

Kavitasyon Kimlere Uygulanmaz?

Kalp hastaları ve kalp pili takanlar, yüksek tansiyon hastaları, hamile bayanlar, ameliyat olup üzerinden 6 ay geçirmemiş olanlar, regl döneminin ilk 3 gününde olanlar, vücudunda platin ve implant olanlar, ateşli ve bulaşıcı akut hastalıkları olanlar, anormal bağışıklık sistemine sahip olanlar, cilt hastalıkları olanlar, kan dolaşım bozukluğu olanlar.

G5 Masajı

G5 masajı kendi adını taşıyan bir aletle yapılır. Bu masaj, kan dolaşımına yardım eder, metabolizmayı hızlandırır, kas gerginliğini azaltır. Gün içerisinde yapılan 10-15 dakikalık masajlar ile vücut güçlenir, zihinsel ve bedensel dinçlik elde edilir.

Masaj aleti hızlı sıkıştırma ve titreme yöntemi ile beraber yağ hücrelerinin sıkılaşmasını sağlar. Kas ağrılarını ve yorgunluğu azaltır. G5 masajı normal el masajının 10 katı yoğunlukta ve faydada olmasından dolayı son derece etkili bir yöntemdir. Masaj sırasında kullanılan aroma-terapik yağlar ise bu etkiyi artırmaktadır. Aletin her cilt tipi ve bölgeler için özel farklı başlıkları vardır. Bu başlık aparatları vücut bölgeleri ve tipleri için doğru seçilip uygulanmalıdır.

Lenf Drenaj

Özellikle selülit, lokal zayıflama ve vücut sıkılaştırma programlarında sonucun kalite ve kalıcılığını arttırmak için uygulanan yöntemdir. Sistemin en önemli özelliği vücutta lokal fazlalık ve selülite yol açan ödem ve toksinlerin atılmasını ve dolaşım sisteminin düzenlenmesini sağlamaktadır. Günde ortalama 1,5 - 2 litre su içilirse alınacak sonuç mükemmel olacaktır. Son derece dinlendirici ve rahatlatıcı bir masaj yapan bu cihaz bacaklarda oluşan ağırlık ve ağrı hissinin de azalmasına yardımcı olur. 10-15 Seanslık bir kür sonucunda selülitli dokunun çözülmesini ve vücudun forma girmesini sağlar. Gıdı Toparlama Gıdı olarak bilinen çene altından boyuna kadar uzanan bölgede biriken yağlar sarkık bir görüntüye neden olmaktadır. Bu bölgedeki sarkma da en çok kadınları olumsuz etkiliyor. Kas ve yağ tabakasında deformasyon oluşuyor. Deri de kas ve yağ dokularının sarkmasıyla birlikte gevşiyor. Kadınlar gıdı estetiğini artık 30'lu yaşlarda yaptırıyor. Çünkü şişmanlık ya da yapısal sorunlarla, gıdı bölgesinde yağ biriktiğinde bu sorundan genç yaşta kurtulmak istiyor. Özellikle yüz germe ameliyatı için erken kabul edilen yaşlarda, (35-45 yaşlarında) ciltte gevşemeler, sarkmalar görülen kişilerde, elastikiyet kaybını gidermek için kullanıyor. Çene altı gıdının toparlanması, bozulan yüz ovalini sıkılaştırılmasında başarılı sonuçlar sağlıyor.

Yağ kitle analizi

Vücut kompozisyon analizi ve vücut sıvı oranlarınıza bakılarak vücudunuzdaki yağ, kas ve kemik ölçülür. Böylece size en uygun bakımlara karar verilir.
24 Haziran 2011 Cuma 16:49:36

Bize Sorun

 

Anket

Web sitemizi nasıl buldunuz ?


Web sitemizi nasıl buldunuz ?

309 Kez Oy kullanılmıştır.
Çok güzel % 54 168 Oy
İyi % 17 51 Oy
Kötü % 10 30 Oy
Çok kötü % 19 60 Oy