AnaSayfa >> Kaş Ekimi >> Kaş Sıklaştırma ...
Kaş Sıklaştırma ...

Kaş genetik yapıdan,hastalıklardan,ilerleyen yaşa yada yanlış almaya bağlı olarak zamanla kaş seyrelebilir.Seyrek kaşın aralarına kaş ekimiyle istenilen sıklık ve genişlikte kaşlara sahip olunabilir.


Seyrek kaşı sıklaştırmanın yaşı yoktur bir daha çıkmayacağına karar verilen kaş her yaşta sıklaştırılabilir.Kaş seyrekliği daha çok kaşın dış yarısında gözlenir seyrek olarak burun köküne yakın kısımda da seyrelme olabilmektedir.


Dökülme sebebi genellikle açık değildir böyle olunca da tedavi amaçlı ilaçta bulunamamaktadır her ne kadar jiletle kazımak,badem yağı veya sarmısak sürmek gibi uygulamalarla çare aransa da cevap alınamamaktadır.


Orta düzeyde seyrelme genellikle kalem kullanılarak kapatılmaktadır ama seyreklik belirginleştiğinde ve kişi kalemle her gün uğraşmak istemediğinde kalıcı kontur yaptırabilmektedir.


Kalıcı kontur çok sayıda dez avantajı sebebiyle yerini hızla kaş ekimine bırakmaktadır.

Kaş seyrekliğinde en doğru ve kalıcı tedavi kaş ekimidir.2 saatte yapılan işlemin maliyeti kalıcı makyajın iki katına yakın düzeyde ve herkes tarafından elde edilebilecek düzeydedir

 
20 Haziran 2011 Pazartesi 03:35:38

Bize Sorun

 

Anket

Web sitemizi nasıl buldunuz ?


Web sitemizi nasıl buldunuz ?

309 Kez Oy kullanılmıştır.
Çok güzel % 54 168 Oy
İyi % 17 51 Oy
Kötü % 10 30 Oy
Çok kötü % 19 60 Oy