AnaSayfa >> Kaş Ekimi >> Bayanlarda Kalın Kaş Trendi ...
Bayanlarda Kalın Kaş Trendi ...

Kaş ekimi nasıl yapılır ?


Kaş ekiminin furyası Türkiye’ye de sıçradı Hollywood’da bir çok ünlü tarafından ravet gören kaş ekimi estetiğini Angelina Jolie’den madonnaya kadar bir çok ünlü yaptırmış durumda bu operasyon sonucunda kalın kaşlara kavuşan bayanlar ince kaş modasınıda tarihe gömmüş durumda…

FUE yöntemi ile kaş ekimi;


FUE yöntemi genel olarak ense bölgesinden yada kulak arkasında bulunan sağlıklı saç köklerinin alınıp bir takım işlemlerden geçirilerek seyrelmiş saç veya kaş bölgesine ekme işlemidir.


Yapılacak kaş ekimi işleminde daha önceden alınmış olan saç kökleri ekim işlemine uygun hale getirildikten sonra daha önceden belirlenmiş olan kaş ekiminin yapılacağı bölgeye ekilir. Kaş ekimi işlemi genel olarak 45 dakika ila 1 saat arasında sürmektedir.


Aynı gün taburcu olunarak 24 saat sonunda banyo yapabilirsiniz.


Kaş ekimi işlemi sonrası


Kaş ekim işlemi, kaş ekimi yaptırmak isteyen herkese uygulanmaktadır.


Kaş ekimi sonrasında ekim yapılmış olan bölge kızarıklaşacak ve kabuk tutacaktır bu durum 5 gün kadar sürer, birinci haftanın sonunda bu kızarıklıklar ve kabuklaşma olayı tamamen geçer. Daha önce ekilen kaşlar dökülecektir bunun sebebi ekilen kaşların tamamen dökülmesi değildir zaten o bölgeye ekilmiş olan saç telleri cansızdır ve sadece yön belirlemek içindir.


Kaşın tamamen çıkması 3 ila 6 ay kadar sürecektir.

Kaş bölgesine ekilecek olan saç kökleri saç bölgesinden alındıklarından dolayı normal bir kaş telinden daha hızlı uzayacaklardır düzenli kesme işlemi yapılarak kısaltılmaları gerekecektir. Yapılacak kaş ekme işleminden sonra sonuç kalıcı olacaktır ve siz bunu artık ömür boyu taşıyacaksınız.

Saç ekimi işlemleri her uygulamada olduğu gibi uzman ellerde yapıldığı sürece hiç bir komplikasyon ve yan etki içermez iz ve leke kalma gibi bir sorun oluşmaz.


Hollywood’da ve bir çok Avrupa ülkesinde yaptırılan ve çok popüler olan kaş kalınlaştırma furyasına Ebru Şallı’da eklendi. Her zaman ince kaşlarından

yakınan Ebru Şallı FUE yöntemi ile kaş ekimi yaptırarak kaşlarını kalınlaştırdı.


 
20 Haziran 2011 Pazartesi 03:30:27

Bize Sorun

 

Anket

Web sitemizi nasıl buldunuz ?


Web sitemizi nasıl buldunuz ?

309 Kez Oy kullanılmıştır.
Çok güzel % 54 168 Oy
İyi % 17 51 Oy
Kötü % 10 30 Oy
Çok kötü % 19 60 Oy